Naše služby


Životní pojištění 

Životní pojištění vás pojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik. Správně nastavené pojištění vás ochrání před nedostatkem peněz v případě, že by vám po úrazu nebo nemoci klesl příjem nebo jste příjem neměli vůbec. Pomůžeme vám se rozhodnout, co je právě pro vás v pojištění důležité.


Majetek 

Pomůžeme vám vybrat takové pojištění, které bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

Pojištění rodinného domu nebo bytu

Když oheň, voda nebo vandalové poničí Váš majetek.

Pojištění domácnosti

Když vás vykradou nebo vaše věci poškodí přírodní živly, vyplatí vám pojišťovna peníze, za které si obstaráte nové vybavení domácnosti.


Investice

Zhodnoťte své úspory a ochraňte je před inflací.  Spolupracujeme s přední investiční společností Conseq Investment Management.

Clasic Invest

Pokud si sami chcete vybírat jednotlivé podílové fondy a řídit si své investiční portfolio. Investovat lze jednorázově a/nebo pravidelně.

Active Invest

Pokud se v jednotlivých fondech nevyznáte a chcete nechat výběr fondů a řízení Vašeho investičního portfolia na společnosti Conseq. Investovat lze jednorázově a/nebo pravidelně.


Hypotéka

Vlastní bydlení je pro většinu lidí významným finančním rozhodnutím se značným dosahem do budoucnosti, a proto je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné informace a možnosti.

Jak se ale orientovat v záplavě nabídek bank a dalších finančních institucí, jak najít tu správnou hypotéku, úvěr nebo jak hypotéku refinancovat?
Se vším Vám poradíme a vyřídíme za Vás potřebnou administrativu.